Hoşgeldiniz  

CHP’de Başkanın Örgüte Örgütün Başkana Saygısı Yok

admin | 15 Eylül 2018 | Manşet, Siyaset, Yerel Haber A- A+

 

CHP’de Başkanın Örgüte Örgütün Başkana Saygısı Yok
CHP Esenlerde dün akşam yapılan örgüt toplantısına il başkan yardımcısı ve yaklaşık 20 kişilik bir parti mensubu katıldı.
 
Esenlerde günden güne eriyen CHP dün yaptığı örgüt toplantısına katılım 95 yıllık bir çınarın devrilişinin resmiydi adeta. Partiden ayrılmaların ve küskünlüklerin ardı kesilmezken mevcut yönetimin hala koltuğundan vazgeçmemesi CHP’ye oy veren vatandaşları çileden çıkarıyor. Son seçimlerde Türkiye genelinde olduğu gibi Esenlerde de ciddi kan kaybeden CHP yöneticileri koltuk sevdasından vazgeçmiyor. Yerel seçimlerde de kan kaybına devam edilmesi beklenen CHP Esenlerin yerel seçim sonrası ne bahane bulup koltuğa sarılacağı da merak konusu.
Bu Hafta yapılan toplantıda divanda bulunan il başkan yardımcısı ilçe başkanı ve ilçe başkan yardımcıları toplantıya katılan örgüt üyelerine sırayla konuşmaları için söz hakkı verirken kürsüye çıkan Mehmet Gülden ilginç bir olaya imza attı. Konuşma yapmak için kürsüye çıkan Gülden sosyal medya hesabı üzerinde canlı yayın yapmak istediğini divana belirterek konuşma yapmak istedi. Divanda bulunan ilçe başkanı, Mehmet Gülden’e müdahale ederek böyle bir şey yapamazsınız diyerek tepki gösterdi. Konuya il başkan yardımcısı da müdahil olarak Gülden’e yaptığının yanlış olduğunu belirtti. Bunun üzerine Mehmet gülden divana restini çekerek suçsa beni disipline verin verilecek cezaya razıyım diyerek tepki gösterdi.
Sosyal medyada bu anlarda tanıklık edenler yazık başkanın örgüte örgütün başkana saygısı kalmamış, 95 yıllık çınarı devirdiniz diyerek tepkilerini dile getirdiler.

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle