Hoşgeldiniz  

Esenler Esgev’de Cinsel Taciz Skandalı

admin | 01 Eylül 2018 | Genel, Manşet A- A+

 

Esenler Esgev’de Cinsel Taciz Skandalı   
                 
Esenlerde, esenler belediyesi tarafında Esgev yani (Esenler gençlik bilgi evleri) ismiyle kurulup gençlere birçok eğitim alanında imkan sağlanması için hizmete başlamıştı.
 
 
Çocuğunu Esgeve kaydeden bir ailenin ortaya attığı iddia korkunç Esegevde görev yapan matematik öğretmeni A.M-H  (48), eğitim verdiği 17 yaşındaki R-D’ye karşı duygusal duygular besleyen öğretmeni bir süre sonra öğrencisini taciz etmeye başladı. Sürekli öğrencisiyle yakından ilgilenen A.M-H öğrencisine tecavüz ettiği ve bunu kimse söylememesi içince cinsel içerikli fotoğraf ve videolarını çektiği her fırsatta R-D yi bununla tehdit ettiği iddia edildi.
 
Baba Ş-D’nin iddiasına göre öğretmeni çocuğunu her fırsatta ailene zarar veririm diye tehdit ettiği ve aynı zaman çektiği cinsel içerikli görüntüleri herkesle paylaşırım diyerek çocuğuma şantaj uygulayıp arkadaşlarıyla da cinsel ilişkiye girmeye zorladığını iddia etti.
 
R-D nin babası Ş-D çocuğum eve her geldiğinde odasına kapanıp konuşmaz bir hale geldi ne kadar sorsak ta korktuğu için bizimle bir şey paylaşmadı. Ben kızımı takip ettim diyen baba Ş-D bir yerde 3 kişinin kızımı sıkıştırdığını elindeki telefonu zorla almaya çalıştıklarını gördüm hemen yanlarına giderek müdahale ettim bu 3 şahıstan 2. İse polisti kızımın telefonunu yere atıp parçaladılar. Bu şahıslardan şikayetçi olmak için Esenler Emniyet müdürlüğüne gittik kızımla birlikte şikayetçi olmak istedik. Ama karakola bizimle olay yerinde olan ve sonradan öğretmenin arkadaşı olduğunu öğrendiğim iki polis kızımı korkutup şikayet olmasını engellediler. Eve gittiğimde olayların bütün gerçekliğini kızımdan öğrendim yeniden emniyet müdürlüğüne gittik öğretmen arkadaşı ve görevli 2 polisten de şikayetçi oldu.
 
Öğretmen ve otomotiv işi yapan bir arkadaşı tutuklanıp cezaevine kondular her 2 polis içinde görevden uzaklaştırma çıkarıldı. 15 gün sonra delil yetersizliğinden dolayı tutuklu şahıslar serbest bırakılmış. Delillerin hepsi kızımın kırdıkları telefonu içerisinde mevcuttu çıkartıla bilinirdi, aynı zamanda dört yolda birçok mobese ve işyerinde kamera görüntüleri mevcuttu ama bunların hiç biri toplanmamış suçlu 17 yaşında cinsel istismara uğrayan kızım bulundu. Bunası adalet şimdi esenlerdeki mülki amirlere sesleniyorum bizim sesimizi duyun bu olay sizinde kızınızın başına gelebilirdi. Kime nereye güveneceğiz çocuklarımızı emanet edeceğiz bu kurum belediyenin bir kurumu olduğu için güvenip kızımızı gönderdik başka çocuklarımızın başına bu olaylar gelmeden önlem almalıyız diye konuştu.

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle