Hoşgeldiniz  

Esenler Mülki Amirler Buradan Geçerken Gözlerini Kapatıyor

admin | 18 Eylül 2018 | Manşet, Yerel Haber A- A+

 

Esenler Mülki Amirler Buradan Geçerken Gözlerini Kapatıyor
Esenler Menderes Mahallesi Cincin Dere Caddesi üzerinde bulunan Esenler Emniyet Müdürlüğüne bağlı Esenler Polis Merkezinin binası içler acısı.
 
Menderes mahallesinde bulunan Esenler polis merkez binası içler acısı bir hale geldi. Binanın dış cephesinin neredeyse sıvası kalmamış duruma gelmesi yetkililerin gözünden kaçarken, binanın durumunu gören vatandaşlar buna sessiz kalmayarak polisine sahip çıkmak için sosyal medyadan kamuyu oluşturarak binanın yenilenmesi için kampanya başlattılar.
 
Neredeyse günlük olarak binanın önünden geçip bu duruma sessiz kalan mülki amirlere vatandaşlar oldukça tepkili buradan geçerken gözlerinizi mi kapatıyorsunuz diyerek tepkilerini dile getirdiler. Sosyal medya hesabında olaya tepki gösteren bir vatandaşsa, Esenler Belediyesi Kastamonu’ya çay bahçesi, Giresun’a hamam, Malatya’ya otogar, Sinop’a kültür merkezi yapacağına esenlerdeki bu harabe binaya bütçe ayırıp burayı tadilat yaptırsınlar diye paylaşımda bulundu.  

 

Polis merkezi olarak da faaliyet gösteren binanın hem dış cephesi hem de binanın içi oldukça kötü durumda nemli küflü binada görev yapan memurlarda oldukça durumdan şikayetçi ama ellerinden gelen bir durum yok.  Esenler kaymakamlığı ve belediye yetkililerinin bu duruma biran önce çözüm bulması bekleniyor bu görünüm esenlik şehri Esenler’e yakışmıyor

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle