Hoşgeldiniz  

Esenler’in Yeni Kaymakamı Belli Oldu

admin | 06 Kasım 2018 | Manşet, Yerel Haber A- A+

Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin’in Batman’a Vali olarak atanmasından sonra boşalan koltuğa Çanakkale/Çan Kaymakamı Adil Karataş atandı.

 

HABER/Serkan Basut

 

Çanakkale/Çan Kaymakamı Adil Karataş Çam’da 1 gün önce Termik Santralindeki Kazaya Su Buharı Vanasının Patlaması Neden Olduğunu açıklayarak basında yer almıştı. Daha önceden vali yardımcılığı görevinde de bulunan Esenlerimizin yeni Kaymakamı Adil Karataş’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Adil Karataş KİMDİR

1970 Yılında İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1996 yılında Niğde Kaymakam Adayı olarak memuriyet görevine başladı.

Sırasıyla Ordu/Kabataş ve Mersin/Çamlıyayla Kaymakam Vekilliğinde bulunmuş olup, asaleten sırasıyla Kütahya/Şaphane, Şırnak/Beytüşşebap, Şanlıurfa/Harran, Balıkesir/Gömeç, Sakarya/Söğütlü ve Tekirdağ/Marmara Ereğlisi Kaymakamlıkları görevlerini ifa etmiştir. 2015 Mülki İdare Kararnamesi ile Çanakkale Vali Yardımcılığı görevine getirilmiş olup, 1 Aralık 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan Mülki İdare Kararnamesi ile Çanakkale/Çan Kaymakamlığına atanmıştır. Adil Karataş evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle