Hoşgeldiniz  

Göksu Yeni Ekibi İle Seçim İtirazında Bulundu

admin | 03 Nisan 2019 | Genel, Manşet, Medya, Siyaset, Yerel Haber A- A+

AKP Esenler Belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler ilçe seçim kuruluna itirazda bulunarak demokratik hakkını kullandı.

Esenler Belediye Başkanı Göksu, AKP Esenler ilçe başkanı Umut Özkan, belediye meclis üyeleri ve çok sayıta AKP’lilerle birlikte partinin avukatları ilçe seçim kuruluna adeta çıkarma yaptılar. Başkan Göksu ve beraberindekiler Esenler’de yerel bazda bazı sandık sonuçlarına ve genelde ise İBB seçim sonuçlarına itirazda bulundular.

AKP’LİLERİN İTİRAZ İNADI CHP’LİLERE NÖBET KARARLIĞI
AKP’liler sandıklarda alınan seçim sonuçlarına itirazda bulunmak üzere seçim kuruluna geldiklerinde CHP’lilerle kısa bir gerginlik yaşandı. CHP’nin kadrolu Avukatı ortamın gerilesi için elinden geleni yapmaya çalıştı ama CHP sol kanat üyeleri ve görevli emniyet mensupları aklıselim davranarak olası bir provokasyona izin vermediler.
AKP itiraz etti CHP’liler işi sıkı tutma kararlılığı ile ve oy çuvallarının başına bir kaza gelmemesi için nöbet kararlılığına devam ediyorlar. AKP’lilerin itiraz inadı CHP’lilere nöbet kararlığı bakalım ne getirecek.

 

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac: