Hoşgeldiniz  

Halkın Ekmeği Elinden Alındı

admin | 03 Kasım 2018 | Genel, Manşet, Yerel Haber A- A+

Esenler Kazımkarabekir mah muhtarlık yanındaki 18 yıllık Halk Ekmek büfesi Esenler zabıtası tarafından kaldırıldı.

Esenler Kazımkarabekir mahallesinde bulunan 18 yıllık halk ekmek büfesi yapılan bir şikayet üzerine Esenler Belediyesine bağlı Zabıta ekipleri tarafından yerinden kaldırıldı. Ekmek almaya gelen vatandaşlar büfenin yerinde yeller estiğini görünce duruma oldukça tepki gösterdiler.

Elimizden Ekmeğimiz Alındı.

Hem daha hijyen hem de fiyat olarak daha uygun olması nedeniyle yaklaşık Bin ailenin tercih ettiği halk ekmek büfesi kaldırılarak yoksulun ekmeği elinden alınmış oludu. Ekmek büfesine gelip evine ekmek götürmek isteyen vatandaşlar elleri boş döndü. Duruma oldukça tepki gösteren vatandaşlar “elimizden ekmeğimiz alındı. Belediye sürekli halka engel yaratıyor bu durumu CİMER üzerinde şikayet edeceğiz umarım Cumhur Başkanımız bunu duyar bu gururun kibirin kol gezdiği ilçeye ona göre yöneticiler belirler” diye konuştular.

Vatandaş Beddua Yağdırdı

Bazı vatandaşlar bu kararı alanlara beddua yağdırırken, bazı vatandaşlar da durumu beyaz masaya iletmek için sosyal medya hesabı üzerinde şikayetini dile getirdi. İsmini belirtmek istemeyen bir abla ise hüngür hüngür ağlayarak ne istiyorlar bizden neden ekmeğimizle oynuyorlar zaten evimize ekmek almakta zorlanıyoruz neden bize bu züllümü reva görüyorlar bunu yapanları ALLAH’a havale ediyoruz. Burada yapılacak çalışma ekmekten daha önemli olamaz inanmayan varsa ALLAH bunları açlıkla imtihan etsin diye konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle