Hoşgeldiniz  

Kemal Şahin Saydı, Saydı Arkasında Duramadı

Belediyesi’nin 2018 yılını kapsayan Yıllık Faaliyet Raporu görüşmelerinde İyi Parti adına Meclisi Üyeleri Kemal Şahin “Esenler halkı mutsuz” eleştirince Göksu ve Gökçebaş’tan sert ifadeler…

Şahin: “Esenler Halkı Mutsuz”

Esenler Belediye Meclisi’nin 6. Seçim yılı 1. Dönem Meclisi’nin Nisan ayı toplantılarının ikinci birleşiminde Esenler Belediyesi’nin 2018 yılını kapsayan Yıllık Faaliyet Raporu görüşmelerinde söz alan İyi Parti adına Meclisi Üyeleri Kemal Şahin,2018 yılını kapsayan “Yıllık Faaliyet Raporu” değerlendirmesinde rakamlara boğuldu. Belediye bütçesinin iflas ettiğini söyledi. Esenler halkının mutsuz olduğunu, Belediye Başkanı’nın Esenler’de oturmadığını, Esenler’i yıllarca aynı zihniyetin yönettiğini söyledi. Şahin, Belediye binasının, askerlik şubesinin, itfaiye binasının ve benzeri binaların Esenler’e kazandırılması başarı değildir. Yapılan kentsel dönüşümün hali ortada, Askeri alana planlar yapıyorsunuz. Esenler’de kaç kültür merkezi var, sinema, tiyatro solonu kaç tane, Esenler’de kütüphane var mı? Esenler’de insanlar hangi sektörlerde çalışıyor, Esenler’de işsizlik ne kadar?” diyerek sorular sordu.

Kemal Beyin Bedeni Esenler’de Ruhu Esenler’de Değil
AKP Meclis üyesi Gökçebaş,” 10 yıl boyunca birçok ötül alan bir belediye başkanı ile çalışıyoruz. EDİM, Yüzde yüz hayat, İdeal kent gibi yüzlerce projemizle Esenlerimize ve Esenler halkına hizmet yapıyoruz. Kemal Şahin az önce bir şeyler söylemek istedi ama bir türlü söyleyemedi. Söylediklerini kendisi anlamadı ki biz anlayalım. Demokrasi iki kanatlıdır ama Şahinin kanadı kırık olduğundan demokrasimiz uçamıyor. Muhalefetseniz adam gibi muhalefet yapacaksınız. Kemal Şahin ayda bir Esenlere geliyor, onun için yapılanları görmediğini anladık. Veya Kemal beyin bedeni Esenler’de Ruhunu ise Esenlere vermediği için hiç bir şeyi görmüyor.

Kemal Beyin Kendisi Bile O Yazılanların Bir Kelimesine İnanmıyor
Esenler Belediye Başkanı Göksu, “ Esas olan halkın onayladığı faaliyetlerdir. Esenler halkı bize % 66 oy verdi ve bizim faaliyetlerimizi onayladı. Kemal bey burada bir metin okudu, ben inanıyorum ki kendisi bile o yazılanların bir kelimesine inanmıyor. Bu metne kendisi gibi Esenleri bilmeyen ama yazılı metin hazırlamakta marifetli olanlar inanır. Kemal bey içinde bulunduğu belediye binasını görmüyor, millet bahçesini, vergi dairesini, Havaalanı kentsel dönüşümünü de görmüyor.  Kendi ilçe binalarının bitişiğindeki ve alt taraftaki kültür merkezlerini görmemek, kendi evinin yanındaki kültür merkezini görmemek bu tip muhalefet meclis üyesine yakışır. Normaldir kendisi bir muhalefet partisi üyesidir, ben kendisine ne söylesem azdır.

Biz her söylediğimiz söze dikkat ederiz, Kemal bey gibilerinin eksik bilgileri varsa onları da düzeltiriz. Bizler geçen dönem iyi işler yaptık, Mustafa Usta’ya ve meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Geçen dönem askeri alanla ilgili verdiğiniz çok önemli bir karala Esenlerin geleceğini kurtardık. Bu dönemde kemal bey istediği kadar konuşsun vereceğiniz kararla Esenlere hizmet yapmaya devam edeceğiz. Kemal bey, sen ne konuşuyorsun, bizler Esenlere 8.700 bin metre yer kazandırdık, sen 100 bin metreden bahsediyorsun. Tekrar söylüyorum Kemal Bey kendi söylediklerine inanmayan birisidir. O metni hazırlayan arkadaşına bizden selam olsun.

© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac: