Hoşgeldiniz  

Magandalar Saldırdı Polis İzledi.

admin | 01 Eylül 2018 | Genel, Manşet, Yerel Haber A- A+

 


Esenler Dörtyol meydanın ortasında birkaç maganda ellerine silah, sopa ve bıçak alarak sözde saldırıya maruz kalan yakınlarına sahip çıkmak için meydanda toplanıp olan bitenleri izleyen vatandaşlara ağır hakaretler ederek sadırdı.
 
 Olay Esenler dört yol meydanında bir bayan kuaförüne giren müşteri ile işletme sahibi arasında bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma başladı. Tartışmanın alevlenmesiyle müşteri sıfatındaki kişi mekan sahibinin üzerine kapıyı kilitledi. Kapının kilitlendiğini gören işletme sahibi polis yerine yakınlarını arayınca Dörtyol Meydanı magandaların cirit yerine döndü. Olay yerine gelen akrabaları belinde tabanca, elinde bıçaklarla ortalığı birbirine kattılar.

Olan biteni meraklı gözlerle anlamaya çalışan vatandaşlar polise haber verdi. Bu sırada ise işletme sahibinin yakınları kilitli kapıyı açmak için kapıyı tekmeleyip ellerindeki bıçakla da olan biteni izleyen vatandaşlara saldırdı. Olay yerine gelen polisler Kilitli olan kapıyı tekmelemeye ve etrafa saldırmaya başladılar. Olay yerine intikal eden polisler ise, magandalara müdahale etmek yerine araçlarında seyrettiler.
 
 

 Olay yerinde bulunan gazeteci arkadaşımız olayları kayıt altına almaya kalkıştığı anda magandaların saldırısına uğradı. Buna bile müdahale etmeyen esenler emniyet müdürlüğünün resmi polis ekiplerine vatandaşlar tepki gösterdi. Muhabir arkadaşımızla bu magandalar arasında uzun bir tartışma ve itiş kakış yaşandı. Araya giren vatandaşlardan bazıları sayesinde daha vahim  bir olay yaşanmadan son buldu.

Olay yerinde iki bıçak ve belinde silahı olan üç saldırgan ise toplanan halka hakaret yağdırmayı sürdürürken polisler yine istifini bozmadı. Vatandaşların ısrarla polise bu kişinin belinde silah var müdahale edin söylemine karşılık polislerin müdahale etmemesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Şimdi soruyoruz hani Esenler bir Esenlik şehriydi. Hani herkesin mal ve can güvenliğini sağlıyordunuz. Esenler Emniyet Müdürlüğüne soruyoruz Bu ilçenin güvenliğini kim sağlayacak vatandaş mı siz mi? Bu ilçe emniyetinde görev alan polisler ne zaman halkın malını canını korumaya başlayacak. Neden sorumsuzca davranan kişiler açığa alınmıyor.

kaynak:7-24 esenler haber

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle