Hoşgeldiniz  

Mustafa Tosun Bu Yarışta ‘Bende Varım’ Dedi

admin | 30 Kasım 2018 | Manşet, Siyaset A- A+

Derya Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultangazi otomotivciler Kooperatif Başkanı Mustafa Tosun, aday adaylığı başvuru formunu AK Parti Sultangazi İlçe Başkan yardımcısı Cemil Keskin’e teslim ederek Belediye meclis üyesi aday adayı oldu.

Ak Parti İlçe binasına giden iş adamı Mustafa Tosun, başvuru dosyasını Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Keskin’e teslim etti. Aday adaylığı başvurusundan sonra Avas Haber’e konuşan Tosun, Türkiye için son derece önemli bir seçimin arifesinde olduklarını, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimde Sultangazi Belediye meclis üyeliği aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu kaydetti.

Sultangazi’ye ve Sultangazililere hizmet etmek istediğini vurgulayan Derya Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tosun, “Allah (CC) yolumuzu açık etsin” dedi.

Sultangazi Ak Parti ilçe başkan yardımcısı Cemil Keskin, başvuru sürecinin yoğun geçtiğini belirterek ilçemizde Belediye başkan adaylığı ve meclis üyelik başvuruları için halkımızdan yoğun bir talep var. Adayımızın açıklanmasıyla listelerde netlik kazanacaktır. Halkımızın bize olan teveccühünden dolayı hepsine teşekkür eder bu arkadaşlarımıza başlarılar diliyoruz diye konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle