Hoşgeldiniz  

Şahin Ben Ak Partiliyim

admin | 26 Ekim 2018 | Manşet, Siyaset, Yerel Haber A- A+

Esenler CHP ilçe başkanı Bülent Ütebay’ın Esenler’de yayın yapan bazı korsan haber sitelerine verdiği röportajında yerel seçimlerde değerlendirdikleri adaylar arasında Süleyman Kahveci ve Şükrü Şahin’in isminin geçmesi, Şahin tarafından tepkiyle Karşılandı.

Avas Haber olarak görüştüğümüz Esenler Birleşik Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin çıkan dedikodulara tepki göstererek ben Ak Partiliyim benim ismimin başka partilerle anılması bile mümkün değil diye konuştu.

Telefonla görüştüğümüz Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin Hakkımda söylenen muhalefetin ortak adayı olarak ismimin görüşüldüğü yada ön plana çıktığı sözü tamamen yalandan düzmeceden ibarettir. Benimle şuana kadar bu tür bir görüşme yapılmadı sadece CHP ilçe başkanı yeni yerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu dostane bir ziyaretti dedi.

Şahin “Benim bu yerel seçimlerde hiçbir partiden aday olma gibi bir niyetim yok Birleşik Esnaf Ve Sanatkarlar Odası olarak yapacak çok işimiz var. Esnafımızın sorunları ile ilgileniyoruz. Siyasete ayıracak vaktim yok. Şu anki mevcut yerel yöneticilerimizle de Esnaf Odası olarak bir çok çalışmada bulunuyoruz kendilerinden de gayet memnunum. Şahin “ özellikle belirtiyorum ben Ak Partiliyim benim ismimin başka bir parti ile anılması mümkün değil çıkan dedikodulara da kimse inanmasın ” diye konuştu.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle