Hoşgeldiniz  

Usta’ın İşaret Ettiği CHP’deki Bu “Müfteri” Kim

admin | 18 Eylül 2018 | Manşet, Siyaset, Yerel Haber A- A+

 

Usta’ın İşaret Ettiği CHP’deki Bu “Müfteri” Kim
 
Geçtiğimiz günlerde yerel basına açıklamalarda bulunan CHP meclis üyesi Mustafa Usta “CHP müfteri kişiyi birinci sıradan aday gösteriyor” sözü oldukça gündem oluşturmuştu.
 
Esenler CHP’de sular durulmuyor. Son olarak Hüseyin koçun partiden istifa etmesi üzerine basına demeç veren CHP Esenler belediye meclis üyesi Mustafa Usta “siz koç’un yaptığının binde birini yapamazsınız benim yüzümden koç istifa etti bunun üzüntüsünü derinden yaşıyorum” diyerek konuşmasına devam eden Usta “CHP müfteri kişiyi birinci sıradan aday gösteriyor” sözü oldukça yankı uyandırdı.
 
Kulislerde Mustafa Usta’nın mevcut meclis üyesi Kemal Şahin’i işaret ettiği konuşuluyor. Bilindiği gibi CHP Esenler ilçe kongresinde Kemal Şahin Usta’ya hitaben siz rüşvet aldınız hırsızsınız bununda belgesi elimde açıklayacağım demiş ve bu güne kadar ne ilçe başkanlığına nede kamuoyuyla her hangi bir belge paylaşıp açıklama yapamamıştı.  
 
Meclis toplantılarında Mustafa Usta’nın yaptığı her açıklamaya kemal şahinin sürekli sırıtması da gözlerden kaçmadı. Konuyla alakalı CHP ilçe başkanlığının yapacağı açıklama merak konusu.

 

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle