Hoşgeldiniz  

Ütebay “Zihniyetsiz ve Beyinden Yoksun Bu Şahıs”

admin | 26 Temmuz 2019 | Manşet, Yerel Haber A- A+

Esenler CHP İlçe Başkanı Bülent Ütebay, Nuri Karaduman’ın sosyal medya hesabında CHP’ye hakaret içeren paylaşıma tepki göstererek “bu hastalıklı zihniyeti esefle kınıyorum” dedi.

 

CHP ilçe başkanı Bülent Ütebay, Nuri Karaduman sosyal medyada yaptığı paylaşım, üzerine gazetemize verdiği demeçte tepkisini dile getirerek “her vatandaş gibi bende bir vatandaş olarak bu şahsı kınıyorum ”dedi.

İlçe başkanı Ütebay” bu hastalıklı zihniyetin beyninin arkasındaki fikirler ortaya çıkmaktadır. Kendisini tanımam muhatabım değildir. Bir dönem belediyede ve Tekstil kente belirli görevler almış aynı zamanda Ak Parti içerisinde de sanırım görev almış, ben bu zihniyeti kesinlikle AKP ile bağdaşlaştırmıyorum. Bu paylaşım bir çaresizlik bir zavallılıktır. Zihniyetsiz ve beyinden yoksun bu şahsın birilerine yararlanmaya çalışma çabasıdır.”

Ütebay “adalet önünde hesaplaşacağız.”

Partililerine mesaj veren Ütebay “Bütün partililerimize burada belirtmek istiyorum kesinlikle kimse böyle provokelere gelmesin. Bizler bu zavallılarla adalet önünde hesaplaşacağız. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanı olarak bu şahsı hukukçularımıza bildirdim adalet önünde hesap soracağız elbet.” diye konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac: