Hoşgeldiniz  

Yeşilyurt’tan talihsiz siyasi bir açıklama!

admin | 17 Kasım 2018 | EĞİTİM, Manşet A- A+

EBS İstanbul 1 Esenler Temsilciliği Hasip Dinçsoy okul müdürü Nihat Yeşilyurt “EĞİTİM BİR SEN i Hedef alan 7-24 Esenler haber sitesindeki habere karşı Basın açıklamamız.” Başlıklı sosyal medya hesabından yaptığı basın açıklamasında gerçekten yoksun, mesnetsiz, yüzeysel ve bir eğitimciye yakışmayan siyasi bir açıklama yapmıştır.

Haber:Serkan Basut

Söz konusu yerel basında çıkan haberler okul idarecilerini ve Eğitim Bir Sen’i rahatsız ettiğini üzülerek görmekteyiz. Esenlerde medyaya yansıyan kaynak kitap rantı için sendika adına sorunu düzeltip çözüp gereğini yapacağına gerçekten yoksun açıklama yapmıştır. Böyle talihsiz siyasi açıklamanın kamuoyunda meclis üyesini açık hedef olarak konumuna düşürmüştür. Hem sendikacı, hem eğitimci, hem de okul müdürü olarak ilçedeki diğer okullar ile yarışıp eğitimdeki fırsat eşitliğini çözeceğine Sütten çıkmış ak kaşık gibi basın açıklamasını manidar buluyoruz.

Tabii ki gerekli izinleri alıp yerel basın önüne çıkma cesareti gösteremeyen Yeşilyurt sosyal medyadan açıklama tercihini kullanmıştır.

Sosyal medyadan yaptığı basın açıklaması

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

HAVA DURUMU


Yükleniyor...

Namaz Vakitleri

Yükleniyor
© 2017 Avas Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Online Sayac:
Reklamı Gizle